Staň sa špičkovým učiteľom

Okrem radikálnej ponuky pre študenta prichádzame aj s radikálnou ponukou pre učiteľa. U nás učiteľ nie je rukojemníkom, otrokom ani byrokratom. Je špičkovým samostatne pracujúcim odborníkom. Ktorého spoločenské postavenie a finančné ohodnotenie je úmerné výsledkom a hodnotám, ktoré prináša.

S nami získaš viac

Nebaví ťa učiť nefunkčné skupiny z nefunkčných zastaraných kníh? Nebaví ťa pracovať od nevidím do nevidím a nič nezarobiť? Príď k nám. Zarobíš násobky toho, čo doteraz. Za samostatnú prácu prinášajúcu radosť a uspokojenie.

Šťastie praje pripraveným

Si pripravený vložiť sa do služby pre svojich študentov? Si pripravený naučiť sa používať tie najlepšie svetové materiály? Naučiť sa menežovať svoje skupiny a prijať zodpovednosť za ich výsledky? Staň sa jedným z nás!

Nehráme sa na papiere

Máš skvelú angličtinu a chcel by si ju učiť? Neváhaj! Podľa našich skúseností sa takýto ľudia často stávajú lepšími učiteľmi ako absolventi v mnohých prípadoch priam diskvalifikujúceho štúdia našich pedagogických škôl.

And there’s more…

O našej filozofii a prístupe k učiteľom a učeniu sa viac dočítaš v článkoch: Acharyablog sme bobaDr.Páleš študentomFerguson’s FormulaMost Wanted. Pre ďalšie informácie neváhaj kontaktovať Great Teachers.

 

Zarábaj viac

Len spokojný, dobre zaplatený a zmysluplnou prácou motivovaný učiteľ môže k spokojnosti a výsledkom viesť aj svojich zverencov. Preto učiteľa motivujeme, aby zarábal čo najviac.

Okrem toho, že v našich jazykovkách a štátnych školách má učiteľ priam katastrofálne postavenie, jazykovky učiteľovi štandardne vyplácajú menej ako 50% toho, čo zaplatili jeho zverenci. U nás nie.

U nás si učiteľ ponecháva plných 70%!

Fancy being a great teacher?

Great teachers have a responsibility – to foster the best. To help to find people’s talents and assist in developing them. That’s what we believe is a great teacher’s ultimate mission. To teach best possible lessons – seeking quality and not quantity. Choosing to indulge oneself in a vastly rewarding work, in having time to develop and educate oneself, in close and warm relations with one’s students, in enjoying being a teacher, in enjoying being a human being. And thus, in turn, setting examples for one’s students…

Yes! Gimme that!